Зворотнiй зв'язок




Ми в соціальних мережах

Розклад

Увага! Це приблизний розклад є орієнтовним, в заняттях можливі зміни і відхилення. Точний час і подробиці уточнюйте на рецепції клубу

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:30 ПнTRX Functional Вт СрTRX Functional Чт ПтTRX Functional Сб Вс
09:00 ПнЗал 1
Step & Aerodance

Зал 2
Fitness Mix
ВтPilates СрЗал 1
Step & Aerodance

Зал 2
Fitness Mix
ЧтPilates ПтЗал 1
Step & Aerodance

Зал 2
Fitness Mix
СбPilates Вс
10:00 ПнTRX Mix ВтTRX Mix СрTRX Mix ЧтTRX Mix ПтTRX Mix СбTRX Mix Вс
11:00 ПнTRX Mix ВтTRX Mix СрTRX Mix ЧтTRX Mix ПтTRX Mix СбЗал 1
Cheer Dance

Зал 2
Fitness Mix
Вс
12:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбЗал 1
Yogalates

Зал 2
Айкідо
Вс
13:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбАйкідо Вс
14:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбТайський бокс Вс
15:45 ПнКарата новачки Вт СрКарата новачки Чт ПтКарата новачки Сб Вс
16:00 ПнBreakdance Вт СрBreakdance Чт ПтBreakdance Сб Вс
16:45 ПнКарате Вт СрКарате Чт ПтКарате Сб Вс
17:00 ПнBreakdance ВтCheer Dance СрBreakdance ЧтCheer Dance ПтBreakdance Сб Вс
17:45 ПнКарате
(професіонали)
ВтPilates СрКарате
(професіонали)
ЧтPilates ПтКарате
(професіонали)
Сб Вс
18:00 ПнActive Stretch ВтTRX Mix СрActive Stretch ЧтTRX Mix ПтActive Stretch Сб Вс
18:45 ПнАкробатичний
рок-н-ролл
Вт СрАкробатичний
рок-н-ролл
Чт ПтАкробатичний
рок-н-ролл
Сб Вс
19:00 ПнЗал 1
Fitness Drive

Зал 2
Бокс
ВтЗал 1
Fitness Mix

Зал 2
Айкідо

Зал Боксу
Тайський бокс
СрЗал 1
Fitness Drive

Зал 2
Бокс
ЧтЗал 1
Fitness Mix

Зал 2
Айкідо

Зал Боксу
Тайський бокс
ПтЗал 1
Fitness Drive

Зал 2
Бокс
Сб Вс
20:00 ПнTRX Functional ВтЗал 1
Yogalates

Зал 2
Айкідо
СрTRX Functional ЧтЗал 1
Yogalates

Зал 2
Айкідо
ПтTRX Functional Сб Вс
20:15 ПнPilates Mix Вт СрPilates Mix Чт ПтPilates Mix Сб Вс
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09:00 ПнЗал 1
Gliding

Зал 2
Jumple
ВтСтеп СрЗал 1
Gliding

Зал 2
Jumple
ЧтStretching ПтЗал 1
Gliding

Зал 2
Jumple
СбTRX Нд
09:30 Пн ВтАвторський Фітнес
Степ
Ср ЧтАвторський Фітнес
Функціонал
Пт СбАвторський Фітнес
Стретчінг
Нд
10:00 ПнЗал 1
TRX

Зал 2
Pilates Mix
ВтStretching СрЗал 1
TRX

Зал 2
Pilates Mix
ЧтСтеп ПтЗал 1
TRX

Зал 2
Pilates Mix
СбСтеп Нд
10:30 Пн Вт«Почни з себе» Ср Чт«Почни з себе» Пт СбАйкидо Нд
11:00 ПнJumple Вт СрJumple Чт ПтJumple СбЗал 1
Авторський Фітнес
Степ

Зал 2
Pound Fitness
Нд
11:15 ПнStretching Вт СрStretching Чт ПтStretching Сб Нд
12:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбЗал 1
«Почни з себе»

Зал 2
Танцi (дiти)
Нд
13:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбТанцi (дiти) Нд
16:00 ПнАйкiдо (діти) ВтТанцi (дiти) СрАйкiдо (діти) ЧтТанцi (дiти) ПтАйкiдо (дiти) Сб Нд
17:00 ПнЗал 1
Карате (дiти)

Зал 2
Айкiдо (дiти)
ВтТанцi (дiти) СрЗал 1
Карате (дiти)

Зал 2
Айкiдо (дiти)
ЧтТанцi (дiти) ПтЗал 1
Карате (дiти)

Зал 2
Айкiдо (дiти)
Сб Нд
18:00 ПнTRX ВтЗал 1
TRX

Зал 2
Авторський Фiтнес
Степ
СрTRX ЧтЗал 1
TRX

Зал 2
Авторський Фiтнес
Функцiонал
ПтTRX Сб Нд
18:15 ПнPilates Вт СрPilates Чт ПтPilates Сб Нд
19:00 ПнFitness MIX ВтЗал 1
Степ

Зал 2
Авторський Фiтнес
Функцiонал
СрFitness MIX ЧтЗал 1
Степ

Зал 2
Авторський Фiтнес
Функцiонал
ПтFitness MIX Сб Нд
19:15 ПнFitness Intensive Вт СрFitness Intensive Чт ПтFitness Intensive Сб Нд
20:00 ПнZumba Fitness ВтХатха-йога СрЗал 1
Zumba Fitness

Зал 2
Pound Fitness
ЧтХатха-йога ПтZumba Fitness Сб Нд
20:15 ПнJumple Вт Ср Чт ПтJumple Сб Нд
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09:00 ПнPilates ВтABL & ABS СрPilates ЧтABL & ABS ПтPilates СбABL & ABS Нд
10:00 ПнMix Fitness ВтKangoo Jumps СрMix Fitness ЧтKangoo Jumps ПтMix Fitness СбBody Sculpt Нд
11:00 ПнKangoo Jumps Вт СрKangoo Jumps Чт ПтKangoo Jumps СбKangoo Jumps Нд
12:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбPower Fitness Нд
13:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбKangoo Jumps Нд
16:00 Пн ВтKangoo Jumps Ср ЧтKangoo Jumps Пт Сб Нд
17:00 ПнMix Fitness ВтPower Fitness СрMix Fitness ЧтPower Fitness ПтMix Fitness Сб Нд
18:00 ПнMix Fitness ВтKangoo Jumps СрMix Fitness ЧтKangoo Jumps ПтMix Fitness Сб Нд
19:00 ПнМix + Step ВтBody Sculpt СрМix + Step ЧтBody Sculpt ПтМix + Step Сб Нд
20:00 ПнFunctional Training ВтKangoo Jumps СрFunctional Training ЧтKangoo Jumps ПтFunctional Training Сб Нд
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
09:00 ПнABL & ABS ВтKangoo Jumps СрABL & ABS ЧтKangoo Jumps ПтABL & ABS СбBodyArt Нд
10:00 ПнTRX MIX ВтTotal Stretch СрTRX MIX ЧтTotal Stretch ПтTRX MIX СбTRX Нд
11:00 ПнPilates ВтFitness Mix СрPilates ЧтFitness Mix ПтPilates СбTwerk Нд
12:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбKangoo Jumps Нд
13:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбTotal Stretch Нд
14:00 Пн Вт Ср Чт Пт СбFitness Mix Нд
15:00 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
16:00 ПнКіокушинкай ВтХудожня гiмнастика СрКiокушинкай ЧтХудожня гiмнастика ПтКiокушинкай Сб Нд
17:00 ПнКiокушинкай ВтХудожня гiмнастика СрКiокушинкай ЧтХудожня гiмнастика ПтКiокушинкай Сб Нд
18:00 ПнTRX ВтХудожня гiмнастика СрTRX ЧтХудожня гiмнастика ПтTRX Сб Нд
19:00 ПнTRX + Pump + Functional ВтKangoo Jumps СрTRX + Pump + Functional ЧтKangoo Jumps ПтTRX + Pump + Functional Сб Нд
20:00 ПнPilates ВтTRX СрPilates ЧтTRX ПтPilates Сб Нд
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:00 ПнЙога Вт СрЙога Чт ПтЙога Сб Нд
08:30 Пн ВтPilates + Functional Ср ЧтPilates + Functional Пт Сб Нд
09:00 ПнPilates + Stretching Вт СрPilates + Stretching Чт ПтPilates + Stretching Сб Нд
10:00 ПнЗал 1
Fitness Mix

Зал 2
Tabata
Вт СрЗал 1
Fitness Mix

Зал 2
Tabata
Чт ПтЗал 1
Fitness Mix

Зал 2
Tabata
СбFitness Mix Нд
11:00 ПнЗал 1
Zumba

Зал 2
Crossfit ladies / TRX
Вт СрЗал 1
Zumba

Зал 2
Crossfit ladies / TRX
Чт ПтЗал 1
Zumba

Зал 2
Crossfit ladies / TRX
СбЗал 1
Pilates + Stretching

Зал 2
Crossfit ladies / TRX
Нд
17:00 ПнЙога Вт СрЙога Чт ПтЙога Сб Нд
18:00 ПнFitness Mix ВтPilates + Stretching СрFitness Mix ЧтPilates + Stretching ПтFitness Mix Сб Нд
18:30 ПнTRX Вт СрTRX Чт ПтTRX Сб Нд
19:00 ПнZumba ВтЗал 1
Pilates + Stretching

Зал 2
Crossfit ladies / TRX
СрZumba ЧтЗал 1
Pilates + Stretching

Зал 2
Crossfit ladies / TRX
ПтZumba Сб Нд
20:00 ПнЗал 1
Crossfit ladies / TRX

Зал 2
Functional Training
ВтFitness Mix СрЗал 1
Crossfit ladies / TRX

Зал 2
Functional Training
ЧтFitness Mix ПтЗал 1
Crossfit ladies / TRX

Зал 2
Functional Training
Сб Нд
ukUkrainian