Зворотнiй зв'язок
Ми в соціальних мережах

Kangoo jumps фIтнес тренування в ХарковI

25.06.2021

У цій статті ми хочемо розповісти про новий напрям у фітнесі в порівнянні з іншими напрямками — Kangoo jumps і запросити вас на тренування в Харкові в наші клуби Феромон.

Черевики Kangoo jumps

Важливо сказати, що спочатку Кенго джампінг — це не був фітнес напрямком або якимось видом спорту, все почалося зі створення черевик Кенго Джамп професійним ортопедом Грегорі Легхтманом в 1994 році. Він створював взуття для реабілітації хворих, яке повинно було знизити навантаження на коліна, гомілковостопні суглоби та спину.

Після того, як черевики Kangoo jumps були запатентовані, почалися численні дослідження, і сьогодні вже доведено, що ходьба, біг і тренування в таких черевиках роблять заняття більш корисними. Навантаження на суглоби та спину знизилося на 80%, при цьому калорії спалюються на 30% більше. Крім того, було відмічено, що ходьба та біг в черевиках Кенго джампінг це весело та підіймає настрій.

Звичайно ж, все це не могло залишитися без уваги з боку спорту й почав розвиватися цілий напрям Kangoo jumps фітнес.

З чого почати Kangoo Jumps тренування

Все починається з покупки черевик, їх першої примірки та звикання.

Ви можете це зробити, записавшись на тренування Kangoo jumps в один з наших клубів Феромон, і тренер допоможе вам. Але все ж ми рекомендуємо перший раз одягнути черевики вдома, де рівна поверхня та можна підстрахуватися, спершись руками на стілець або стіну та походити якийсь час, щоб звикнути. Самі черевики чимось нагадують черевики у роликів або ковзанів. Вони такі ж жорсткі, щоб надійно тримати голеностоп і запобігти будь-якій травмі. Ходьба так само нагадує, якби ви йшли на ковзанах по льоду, у яких немає зубчиків. В цьому випадку ви не можете йти на пальчиках, а ставите ногу на всю ступню одразу.

Пройдіться по кімнаті або коридору, щоб відчути баланс. Коли ви будете впевнено стояти та ходити, спробуйте переступати з ноги на ногу, наче тупотить малюк. Потім можна буде пострибати, так само з ноги на ногу та на обох ногах разом. Як тільки відчуєте себе впевнено, можна спробувати пробігтися. Ось тепер, коли ви відчуваєте драйв і прилив енергії, ми раді бачити вас у нас на тренуваннях.

Заняття kangoo jumps мають ряд переваг

  1. Заняття kangoo jumps знижують навантаження на всі суглоби й особливо дбайливі до колін, гомілок і хребта. Це досягається завдяки конструкції самих черевик, тобто пружин, які працюють немов ресори на колесі автомобіля. За звичайного бігу, основний удар припадає на п’яту, і ця сила підіймається вгору по нозі та хребту, а сам хребет тисне вниз. В результаті відбувається компресія в суглобах. При захворюваннях хребта, класичний біг протипоказаний. У черевиках Кенго джампінг, по-перше, повністю виключається удар поверхні в п’яту, по-друге, навантаження розподіляється по всій ступні та спрацьовує демпфер.
  2. Зміцнюють вестибулярний апарат і тренується координація.
  3. Зміцнюють серцево-судинну систему.
  4. Нормалізують артеріальний тиск. Виводиться шкідливий холестерин.
  5. Сприяють зниженню ваги. Добре спалюються калорії.
  6. Зміцнюють імунітет.
  7. Сприяють приливу енергії та підіймають настрій.
  8. Сприяють загальному зміцненню організму.

Kangoo Jumps заняття рекомендовані під час реабілітації після травм, операцій, при депресіях. Результати вас не змусять чекати.

Але варто сказати, що Кенго Джамп тренування можуть бути і дуже інтенсивними, атлетичними, що дозволяє домогтися красивої, спортивної фігури та стати більш витривалим.

5 програм Кенго Джампінг

Сьогодні в професійному середовищі розвивається активно п’ять основних програм Кенго джампінг, які можна умовно розділити за інтенсивністю тренувань. Уявімо їх по зростальному навантаженню.

Kangoo Dance — легка аеробна програма, яка складається з серії простих вправ. Спочатку вправи повторюються, з наростанням інтенсивності, а потім з’єднуються в прості комбінації. Згодом ці комбінації можуть ставати складніше, бо до них додаються нові вправи.

Kangoo Power — інтервальне тренування. Спрямоване на збільшення сили та витривалості м’язів. Основні рухи досить прості. Як і у випадку з Kangoo Dance, всі вправи повторюються з більшою інтенсивністю та складаються в комбінації. Рекомендуємо починати саме з цього виду, якщо ви раніше не займалися фітнесом в залі.

Kangoo Boot Camp — кругове тренування з силовим навантаженням, точно як в армії. Це високоінтенсивне тренування, спрямоване на підвищення витривалості. Вправи виконуються без пауз одна за іншою по колу. Рекомендується для тих, хто ставить перед собою великі спортивні цілі та має гарну фізичну підготовку.

Kangoo Kick & Punch — це наступний рівень вибухового інтервального тренування, яке насичене різними стилями бойових мистецтв (класичний бокс, кікбоксинг) і безконтактним боєм. Всі вони несподівано можуть виявитися в одному тренуванні.

Kangoo Discovery — це п’ятий напрямок, розроблений спеціально для дітей від 6-ти років. Заняття допомагають діткам розвивати координацію, підвищувати витривалість, формують поставу. Дітям дуже подобаються ці тренування, це завжди весело та завзято. Якщо дитина гіперактивна, це можливість направити енергію у творчий бік. А якщо дитина дуже спокійна, це можливість підняти її активність.

Фітнес клуб у Харкові Феромон запрошує вас на Kangoo Jumps тренування на Салтівці, Гагаріна та Олексіївці. Тренування проходять в ранковий і вечірній час. Якщо у вас ще немає досвіду в заняттях Кенго Джамп, наші тренери допоможуть вам м’яко приєднатися до групи.

ЗАПИШIТЬСЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ!

Безкоштовне пробне заняття в будь-якому клубі мережі фітнес клубів «Феромон»

ukUkrainian